19.09.2018. «Здоров'я — мудрих гонорар». П.Ж. Беранже
Здоров’я – це дар космосу самій людині. Його треба шанувати та примножувати. Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя.

Згідно плану виховної роботи у коледжі 19 вересня 2018 року пройшов День здоров’я.

Свято відбулося у формі квесту, де 12 команд першокурсників та студентів другого курсу (всього близько 250 осіб) змагалися за літери з яких пізніше мали скласти найдовше слово. Студенти проходили один етап за другим, носили воду, стрибали у мішках, читали вірші Шевченка та Пушкіна, танцювали, визначали пісню за мелодією, демонстрували «модну» колекцію одягу, вирішували ребуси тощо. Конкурси для учасників організували старшокурсники та члени студентської ради коледжу.

Після закінчення змагань усі присутні пригощалися різними смаколиками, які приготували працівники їдальні та організаційний комітет.

День був насиченим, цікавим та змістовним, студенти та учні оздоровилися, отримали гарний настрій та з масою позитивних емоцій поверталися додому. Вдома ще довго ділилися враженнями з рідними та друзями, а соціальну мережу заповнили яскраві світлини зі свята.