07.10.2020. Чайні таємниці
Що може бути корисніше чашки свіжого завареного чаю? Зігріваючі та протизастудні властивості чаю відомі з давнини. В сезон поширення інфекційних захворювань в нагоді стають практичні заняття з товарознавства продовольчих товарів.

Майбутні товарознавці-комерсанти визначали якісні характеристики чаю та кави, що входять до групи смакових товарів. Під час заняття вони спробували та порівняли: байхові чаї з листя чайної рослини (білий, чорний чай з ароматизаторами екзотичними фруктами), квіткові чаї (каркаде, синій чай) й фруктовий чай з родзинками та асорті фруктів і ягід. Аналізували зовнішній вигляд чіпсів чаю до заварювання та колір і форму розгорнутого чайного листа після заварювання.

Студенті дізналися історію виникнення чаю, особливості заварювання, позитивний вплив на організм людини та можливості використання чаю в інших галузях промисловості (медицині, косметології тощо), здійснили віртуальну подорож на чайні плантації острова Цейлон та на одну із фабрик з виробництва чаю.

Перший залік з теми «Смакові товари: алкогольні, слабоалкогольні та безалкогольні напої» складено. Зручно вивчати товарознавство при наявності широкого асортименту необхідної групи товарів в навчальному магазині коледжу.