26.11.2019. Коли мрія стає реальністю
Сьогодні студенти коледжу відвідали одного з "солодких" роботодавців - ПрАТ "Чернігівська кондитерська фабрика" Стріла. Учні та студенти відчули себе персонажем фільму «Чарлі і шоколадна фабрика», їх провели виробничими цехами, дозволивши доторкнутися до чарівної магії створення солодких мрій, розказали і показали процес створення шоколаду й різних смачних цукерок. Учасники екскурсії побували в бісквітному, карамельному павільйоні, подивилися лінії з виготовлення помадкових, вафельних, шоколадних цукерок, в тому числі всім відомих та улюблених цукерок «Стріла». Також цікаво було спостерігати процес пакування готової продукції, зачаровувала злагоджена робота пакувальниць, а яскраві обгортки та коробки створювали святковий настрій. Гості кондитерської фабрики могли насолодитися смаком улюблених солодощів.

Керівник підприємства Вощевський В.М. особисто зустрів майбутніх працівників харчових виробництв, познайомив зі своєю командою, розповів про перспективи розвитку фабрики, умови роботи та оплати праці робітників й радо запросив на роботу студентів та випускників коледжу.

Студенти відмітили, що фабрика знаходиться практично в центрі міста, в цехах дуже тепло, смачно пахне цукерками і шоколадом, працівники отримують достойну заробітну плату, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет.

Викладачі нагадали студентам, що фабрика представляла свою продукцію на міжнародній виставці в м.Кельн (Німеччина), яку відвідали 5 студентів кооперативного коледжу в 2018 році.

Отже, не завжди слід шукати роботу за кордоном, якщо є перспективний товаровиробник, чесний роботодавець, який забезпечує не лише робочим місцем, але й можливістю отримати житло та здобути вищу освіту і в подальшому розвивати кондитерське виробництво в рідному Чернігові й Україні. Для працевлаштування наших студентів достатньо звернутися до навчальної частини коледжу.

Це не перша екскурсія наших учнів і студентів на підприємство і, звичайно, впевнені – не остання. Тут вже працюють наші випускники, тут будуть працювати інші наші студенти, створюючи нові солодкі дива на радість містянам і гостям нашого міста Чернігова. А зараз, традиційно, всі присутні одержали подарунковий набір цукерок від дирекції фабрики на згадку про смачну, солодку подорож в країну цукерок і шоколаду.