01.03.2019. Техніки-технологи успішно захистили дипломні проекти
Протягом останнього місяця у Чернігівському кооперативному коледжі відбувся державний іспит – захист дипломних проектів студентами технологічного відділення спеціальностей «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів» і «Харчові технології». Представлені на захист дипломні проекти мають досконало висвітлені розділи охорони праці, технохімічного контролю виробництва, технологічного обладнання, управління якістю продукції та метрологічного забезпечення, розрахована економічна ефективніть будівництва підприємств. Теми дипломних проектів різноманітні:

Був представлений Проект хлібозаводу з впровадженням лінії по виробництву соломки, Проект хлібозаводу з впровадженням лінії по виробнцтву здобних виробів та інші.

Дуже цікавим і змістовним був виступ студентки групи ТЕХ – 41с Білик Марини. Темою завдання дипломного проектування був «Проект хлібозаводу з установкою 2 печей Г4-ХП-2,1-25 та цеху з приготування борошняних кондитерських виробів продуктивністю 300 кг за зміну. Цех працює в дві зміни». Марина не тільки відмінно розробила дипломний проект, блискуче підготувала доповідь, а й власноручно виготовила торт «Ромашка», який представила на захисті дипломного проекту. Вітаємо наших випускників та бажаємо успішного працевлаштування!