31.10.2019. Велесова ніч або український Halloween по кооперативному
В Україні вже багато років відзначають іноземне свято Halloween, у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. За легендою у цю ніч душі всіх померлих приходять на землю та блукають вулицями. Дехто ставиться до цього святкування вкрай негативно, зазначаючи що це «чуже», запозичене свято. Проте запозичена лише назва, адже в українців раніше був свій Halloween. Існував він за часів вірування у різних богів і звався Велесова ніч.

Студентська рада коледжу вже не вперше організовує святкування Halloween в стилі пригодницької гри «Кооперативний Fort Boyard». Заздалегідь, в стилі свята, організатори прикрасили хол та підвал коледжу, підготували локації з моторошними завданнями для небоязких учнів та студентів. Команди першокурсників у темряві бродили підвальним приміщенням коледжу, здобували свій ключ від виходу, виконуючи «страшні» завдання, вступали в бій з химерами, відьмами та привидами. Учасники святкування і представники студентської ради коледжу перевтілилися в яскраві сюжетні образи і цим надали атмосферності.

По закінченню всі пригостилися смачним тематичним печивом авторської роботи майбутніх кулінарів та кондитерів. Отримавши незабутні емоції учні та студенти ще довго ділилися враженнями про незвичний захід, а яскраві світлини будуть щоразу повертати учасників дійства в цей незабутній день.