20.02.2018. Як студенти коледжу весну будили?
Здавна у народі свято Масляної асоціюється зі смачними печеними млинцями та народними гуляннями. Метою таких веселих масових заходів є «розбудити» весну і гамірно та дружньо провести зиму.

Так і студенти кооперативного коледжу весь масляний тиждень всіляко розважалися. У вівторок 13 лютого 2018 року влаштували масові катання на сніжній гірці. Кращими виявилися студенти груп:

- Богуславський Олександр група Юр-22 – I місце;

- Сулім Марина група ПТБ-11 – II місце;

- Болотіна Марія група ПТБ-21 - III місце;

- Павлов Данило група ХТ-11 - III місце;

- Бердник Андрій група ХТ-11 - III місце.

Не обійшлося й без приготування традиційних млинців, які на швидкість пекли 8 команд, представники груп перших та других курсів. Найкращими результатами похвалилася група ПТБ -11. Всього студенти приготували більше півсотні млинців. Смачні сонячні кола також готували студенти групи Хт-21с Пікуленко О. та Скрипка С., які вже здобули у коледжі робітничу професію Кухар і мають неабиякі практичні навички з професії. Їм допомагали майстер виробничого навчання, кухар 5 розряду Конох Л.М. та заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи Минько О.Л. Виготовленими млинцями частували усіх студентів, викладачів та гостей коледжу.

Хлопці різних курсів змагалися у конкурсі хто більше з’їсть млинців за 1 хвилину. Переміг з результатом 7 млинців студент групи Юр-22.

Голова циклової комісії технологічних дисциплін разом зі студентами старшокурсницями Панасенко В. та Білик М. влаштували для студентів справжній органолептичний турнір, де студенти наосліп визначали різновиди наповнювачів для млинців та інші інгредієнти.

Відповіді команд оцінювало професійне жюрі у склад якого увійшли завідувач відділенням Калиткіна С.І., викладач технологічних дисциплін Сеневич Н.О. та студентка старшокурсниця Пікуленко Олександра. Переможцем конкурсу стала група групи ХТ-11; друге місце поділили команди груп Хт-21 та Юр-12.

Серед хлопців коледжу було проведено конкурс «Я не кухар – я …»

- товарознавець – переміг Андрєєв Богдан, група ТК-31;

- юрист – здобув 2 місце Нікітін Ігор, група Юр-12;

Найдотепнішого за відповідями визнано студента групи ТК-31 Влада Маркова, який щойно повернувся з міжнародної кондитерської виставки, що проходила в німецькому місті Кельн і використав одержані там знання у своїх відповідях.

За участь у конкурсі всі студенти одержали дипломи, солодкі подарунки та гарні враження.

І весну, безумовно, розбудили!