Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


22.10.2019.
«Смачні професії»
Серед заходів, які проводяться цикловою комісією технологічних дисциплін, досить ефективним є проведення декади технологічного відділення, що дозволяє студенту протягом занять та в позааудиторний час заглибитись в особливості спеціальності «Харчові технології».

Ось і цього року в період з 7 по 16 жовтня була проведена декада технологічного відділення. Розпочалася вона радіогазетою «Смачні професії», яку підготувала викладач Бреус О.М., проводили студенти Курочка А. та Панасенко В. й запрошували всіх на заходи декади.

Того ж дня викладачі та працівники бібліотеки організували виставку наукової, публіцистичної літератури на професійну тематику та рефератів студентів, яка викликала щиру і значну зацікавленість.

Викладач Телегіна І. О. організувала екскурсію на хлібозавод «RIGA ХЛІБ» для груп ХТ-21, 21С та ХТ-31, 31С. Студенти ознайомились із сучасними технологіями, обладнанням та мали змогу продегустувати продукцію підприємства, отримали невеличкі подарунки та запрошення до працевлаштування.

8 жовтня розпочалась виставка – презентація осінніх композицій «Барви осені», де студенти та учні мали змогу продемонструвати свої естетичні, творчі навички в оформленні тематичних столів.

9 жовтня студенти, учні та викладачі займалися підготовкою локацій до Дня відкритих дверей коледжу. Викладач Сеневич Н.О. зі студентами майбутніми технологами підготувала локації «Дегустаційну» та «Новаторську», де всі охочі і гості мали можливість спробувати кондитерські та хлібобулочні вироби, виготовлені за новітніми рецептурами, розробленими нашими студентами під керівництвом Надії Олександрівни. Заровна О.О. з учнями групи Кондитер проводила майстер-клас з оздоблення пряників. Конох Л.М. з Бреус О.М. та учнями груп Кухар підготували цікаву галушкову локацію, де відвідувачі мали можливість спробувати традиційну козацьку страву – галушки, з різними соусами. Андрійченко О.А. з учнями групи МРО-2 готувала Drink локацію, на якій гості мали спробувати солодкі напої та назвати їх.

10 жовтня викладачі циклової комісії під керівництвом Єрмоленко О.О. організували й провели студентську конференцію на тему «Випробовування їжею» в дружньому тандемі з цикловою комісією економіки та підприємництва.

11 жовтня Скоромцем О.Г. та Сеневич Н.О. був проведений відеолекторій з переглядом фільмів професійного спрямування.

15 жовтня Бреус О.М. підготувала та провела конференцію Козацькі традиційні страви та виховний захід «Посвята у професію» для учнів нового набору Кухар - 1,2,3 та МРО- 1,2.

Тиждень технологічних дисциплін дав гарну нагоду залучити якнайбільшу кількість студентів та учнів до позаурочної роботи, внести цікаві заходи й інноваційні технології до навчального процесу, розширити світогляд та розвинути творчі здібності й естетичний смак студентів та учнів.


Пошук в новинах


Архіви