Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


19.12.2019.
ЧКК в передноворічному настрої
Незважаючи на те, що напередодні новорічних свят зима цього року видалася по весняному теплою, в душі хочеться казкових новорічних вражень.

Студенти та учні Чернігівського кооперативного коледжу радіють зимі 2019. Перший сніг надихнув на святковий настрій. Незважаючи на серйозність підготовки до здачі зимової сесії, студенти прикрашають навчальний корпус білосніжними витинанками, виготовленими власноруч, барвистими новорічними гірляндами та іграшками. Родзинкою в коледжі стала новорічна фото зона – яскрава, святкова локація, де кожен бажаючий може сфотографуватися, що і роблять учні, студенти та викладачі коледжу.

Перші різдвяні свята студентська Рада коледжу проводять активно, радісно та весело. Зранку в День святого Миколая в коледжі було гамірно. Святий Миколай зі своїми помічниками вітав зі святом викладачів та студентів, не забув і про дирекцію. Слухняним та ввічливим дісталися смачненькі подарунки, але були й такі, що отримали різочку. А ще по коледжу Миколай припорошив «снігом» на радісний передноворічний настрій.

То ж нехай всі бажання на передодні Нового 2020 року будуть почуті та обов’язково здійснені. Веселих свят!


Пошук в новинах


Архіви