Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


08.05.2019.
День пам’яті та примирення
8 та 9 травня в Україні, так само як і у всьому світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Ці дні присвячені пам’яті тих мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Вшановуючи пам'ять героїв, які в різні часи захищали нашу країну від загарбників, студенти Чернігівського кооперативного коледжу відвідали у Чернігівському обласному молодіжному центрі фотодокументальну виставку "Три війни - одна звитяга". Йдеться про Другу світову війну, війну в Афганістані, російсько-українську війну на Сході України. Історія свідчить, що в різні часи героїчні українці захищали не лише свою землю, а й територію інших країн.

Саме в такі дні найгостріше приходить розуміння, що всім нам українцям не вистачає саме МИРУ… Миру нам усім!Пошук в новинах


Архіви