Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


10.10.2019.
Дякуємо за співпрацю!
Студенти та учні - наш найдорожчий скарб, наша надія й гордість. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, коледжу, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні.

Висловлюємо щиру подяку Обкому профспілки Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації в особі голови Брожко В.М. за турботливе ставлення до потреб нашого закладу та фінансову підтримку в проведенні Дня відкритих дверей та свята «День галушки», присвячених до Дня козацтва, Дня Захисника України, які відбулися 9 жовтня. На одержані кошти була придбана сировина для приготування страв, напоїв та випічки.

Учні, студенти, викладачі та гості свята із задоволенням куштували різні види хліба (4 види), галушки з різними наповнювачами (12 найменувань), напої козацької доби (10 видів), кондитерські вироби (пахлава, кекси, булочки, цукерки) виготовлені власноруч в лабораторіях коледжу.

Бажаємо Вам подальшого процвітання, успіхів у благородній справі і особистого щастя! З повагою студентський профспілковий комітет, студентська рада, адміністрація коледжуПошук в новинах


Архіви