Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


15.10.2019.
Краще один раз побачити…
Чернігівський кооперативний коледж продовжує співпрацю з судовою владою м. Чернігова та Радою адвокатів Чернігівської області.

09 жовтня 2019 року Чернігівський кооперативний коледж відвідала Голова Ради адвокатів Чернігівської області – Якуба Г.О., яка розповіла студентам про основні правові засади діяльності адвокатури України, гарантії адвокатської діяльності та права адвокатів в Україні.

Студенти юридичного відділення коледжу відвідують судові засідання з метою закріплення теоретичних навичок з галузей трудового, цивільного, адміністративного й кримінального права та набуття практичних навичок роботи.

Протягом 2019 навчального року студенти юридичного відділення відвідали судові засідання в Новозаводському районному суді м. Чернігова та Чернігівському районному суді Чернігівської області.

Так, 23 вересня та 24 вересня 2019 року Чернігівський районний суд Чернігівської області відвідали студенти груп Юр-31 та Юр-32. Майбутні юристи були присутні на судовому засіданні з кримінального провадження по обвинуваченню особи у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Кримінальне провадження розглядалось у складі колегії суддів, під головуванням судді Хоменко Л.В., за участі суддів Меженнікової С.П. та Кухта В.О. ч. 1. ст. 115 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. На думку суддів колегії це засідання було досить показовим і відклалося у свідомості студентів.

Після розгляду справи, студенти мали можливість поспілкуватись з суддями та отримали відповіді на питання, що їх цікавили. Майбутні правники отримали добрі враження від відвідування судового засідання Чернігівського районного суду Чернігівської області та висловили побажання й надалі долучатися до справжньої роботи судових органів.Пошук в новинах


Архіви