Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


28.02.2019.
Лекція на базі пожежно-технічної виставки Управління ДСНС України у Чернігівській області
Для студентів четвертого курсу юридичного відділення Чернігівського кооперативного коледжу було проведено заняття з питань пожежної безпеки на базі пожежно-технічної виставки Управління ДСНС України у Чернігівській області. Працівники Служби порятунку «101» постійно долучаються до навчання студентів коледжу правилам пожежної та техногенної безпеки. Рятувальники розповіли про пожежі і надзвичайні події, що мали місце на території області, їх наслідки та основні причини виникнення. Звернули увагу на те, як правильно поводитись у разі виникнення пожежі.

Заступник начальника Центру забезпечення діяльності, начальник відділу Дубина Є.М. ознайомив студентів з основними правилами пожежної безпеки, зокрема, щодо утримання будівель, приміщень, евакуаційних виходів, з пожежним обладнанням, одягом та засобами пожежогасіння. За допомогою макетів вогнегасників довів основні технічні характеристики, відмінності та методи їх використання під час ліквідації різних класів пожеж.

Акцентував увагу студентів на дотримання правил безпеки у побуті, під час навчання, дозвілля та при виявленні вибухонебезпечних й підозрілих предметів.

На завершення заходу була проведена екскурсія по пожежно-технічній виставці, під час якої майбутніх юристів ознайомлено з історією та сьогоденням оперативно-рятувальної служби Чернігівщини.Пошук в новинах


Архіви