Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


24.09.2019.
Ми відштовхуємося від потреб ринку
Дуальну освіту сьогодні називають «потребою нашої країни». Засновником дуальної освіти вважають Німеччину. Від неї цю систему перейняли Канада, Австрія, Швейцарія та інші країни.

Це поєднання роботи і навчання, коли молодого спеціаліста заклад освіти готує разом з підприємством. Наш коледж вже давно використовує елементи дуальної освіти в освітньому процесі. В нашому випадку роботодавець іде у коледж і навчає безпосередньо в аудиторії або проводить зайняття на виробництві. Вже декілька років лекційні та лабораторно-практичні заняття проводять практичні працівники Чернігівської облспоживспілки, сертифіковані адвокати, юристи, працівники різних сфер і галузей діяльності. Таким чином навчання не відірване від виробництва, оскільки хто, як не практик знає всю систему роботи підприємства, всі недоліки і позитивні напрями.

Наші учні та студенти здобувають знання під керівництвом досвідчених фахівців і спілкуються з ними «однією мовою». Здобувачі освіти коледжу зацікавлені в працевлаштуванні на підприємства споживчою кооперації та інші підприємства регіону, тому набувають професійні знання, потрібні для подальшої роботи безпосередньо у працедавців.

На фото заняття з майбутніми юристами проводить член правління, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи Чернігівської облспоживспілки Олена Губар.Пошук в новинах


Архіви