Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


02.09.2019.
Новий 2019-2020 навчальний рік розпочато!
Теплого вересневого ранку, 2 вересня, Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки радо відчинив свої двері студентам та учням. Урочистості з нагоди початку навчального року відбулися в актовій залі вишу. Натхненні студенти, учні, батьки та гості мали можливість ближче познайомитися з закладом освіти, адміністрацією коледжу, керівниками та кураторами навчальних груп.

В святковій атмосфері зі словами вітань до присутніх звернувся в. о. директора коледжу, кандидат економічних наук, доцент Мащенко Віктор Петрович. Вже склалася добра традиція, на початку навчального року отримувати вітання від почесних гостей Чернігівської облспоживспілки. Член правління, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи Губар Олена Василівна привітала всіх зі святом від імені правління та Голови правління Чернігівської облспоживспілки Анатолія Костянтиновича Мирошниченка. До слів вітань та побажань було вручено сертифікати на безкоштовне навчання студентам коледжу, які показали найкращі результати під час вступних іспитів. Також, були традиційно вручені дипломи стипендіатам. Гарним подарунком від облспоживспілки став проектор, який дасть змогу краще засвоювати навчальний матеріал та візуалізувати заняття.

День знань – особливе свято! Емоційне, хвилююче, атмосферне! Нехай же таким вдалим буде й весь навчальний рік!Пошук в новинах


Архіви