Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


21.05.2019.
Представники нашого коледжу на XVI науково-практичній конференції у місті Полтава
20-21 травня студенка 4-го курсу технологічного відділення Катерина Ососок з викладачем Телегіною І.О. взяли участь у XVI науково-практичній конференції студентів закладів вищої освіти споживчої кооперації України «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства». Наша студентка виступила з доповіддю «Удосконалення технології приготування борошняних кондитерських виробів з використанням овочевого та фруктового пюре».

Саме на основі цієї технології, під керівництвом Сеневич Н.О. , розроблена, а в подальшому і впроваджується у виробництво Сосницького Хлібокомбінату РСС, рецептура заварного пряника з додаванням яблучного та моркв’яного пюре.

Доповідь отримала схвальні відгуки учасників конференції, які до того ж мали можливість скуштувати пряники випечені за новою рецептурою. За підсумками конференції Катерина Ососок отримала сертифікат та диплом учасника, цінні подарунки, які надихатимуть на подальшу наукову роботу та розробку нових рецептур цікавих та корисних виробів.Пошук в новинах


Архіви