Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


15.02.2019.
Школа активіста з безпечної міграції та працевлаштування
13-15 лютого студентки юридичного відділення Чернігівського кооперативного коледжу Астанова Таміла та Задачина Ольга стали учасницями неймовірно цікавого та дуже важливого проекту - тренінгу для тренерів "Школа активіста з безпечної міграції та працевлаштування". Під час 3-денного інтерактивного марафону, студентки досліджували питання, пов'язані з торгівлею людьми, безпечною міграцією та працевлаштуванням (основні поняття, причини поширення, методи вербування, правила безпечної поведінки). А також здобували знання щодо особливостей організації тренінгових занять за цією тематикою та відпрацьовували свої тренерські вміння і навички.

В результаті навчання юні тренери розробили орієнтовний план тренінгового заняття для свого навчального закладу та готові підвищувати обізнаність учнів і студентів коледжу щодо проблеми торгівлі людьми, інформувати про можливі джерела допомоги, що надають громадські та державні організації в галузі протидії торгівлі людьми, та формувати навички безпечної поведінки в учнів та студентів за принципом "РІВНИЙ - РІВНОМУ".

Три дні пролетіли як одна мить! Було цікаво, креативно, дуже позитивно. неймовірно активно, радісно та дружньо як у родинному колі!

Дякуємо команді, що брала участь у тренінгу за вашу відкритість і доброзичливість у спілкуванні та взаємодії, ГО Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за атмосферу та організацію, Освітній дім прав людини в Чернігові за комфорт, затишок і гостинність, Ирина Бирюк за прекрасні фото та можливість зосередитись на навчанні і не відволікатись на фотозвіт, тренерам нашого проекту Елена Кульбас і Наталья Куликова за приємне спілкування та тренерські цікавинки.Пошук в новинах


Архіви