Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


22.10.2019.
Теплі уроки мистецтва
Навчитися бачити красу навколо себе – це мистецтво, яке потребує постійного натхнення та бажання. Саме на уроках предмету «Мистецтво» студенти І курсу користуються гарною можливістю споглядати культурно-історичну спадщину Чернігова.

По особливому тепло пройшли екскурсії по Чернігівському Валу, до Болдиної гори і Музейного комплексу Іллінська церква та Антонієві печери. Яскраві враження отримали студенти, які приїхали на навчання з різних районів Чернігівщини, адже пам’ятки культури бережуть в собі таємниці століть і навіть тисячоліть. Чернігів це місто з 1300 річною історією. Місто славиться своїми пам'ятками часів Київської Русі і Чернігівського князівства, а також Гетьманщини і козацького Чернігівського полку. Третина храмів України знаходиться саме на території Чернігівщини. Відвідування пам’яток історії та культури Сіверщини з такою сильною духовною енергетикою нікого не залишають байдужими.

Для Чернігівської молоді прогулянки рідним містом додають натхнення та сили для творчості. Професійність екскурсоводів, їх вміння донести інформацію до слухачів на високому рівні, зробили екскурсії цікавими, пізнавальними та корисними.

Основною метою екскурсій є ближче знайомство з архітектурними шедеврами рідного міста, пізнати глибину та особливу енергетику визначних місць з прадавньою історією. В таку теплу, барвисту осінь екскурсії стають по особливому приємними та надихаючими.


Пошук в новинах


Архіви