Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ

12.03.2020.
Група 45+
Відкрити в собі нові таланти, захопитися сучасною та смачною справою і при цьому не відірватися від буденного життя – це завдання для непосидючих, сильних духом та креативних людей.

Сьогодення відкриває перед нами нові горизонти. І важливо не впустити момент, запалити в собі нову зірку, яка надасть яскравих фарб в буденності.

Кондитер — це той чарівник, який створює смачну казку з тіста, яєць, горіхів та ванілі. З-під його рук виходять справжні шедеври мистецтва, якими тільки можна захоплюватися.

Якщо ви бажаєте набути кондитерської майстерності, то у Вас є чудова можливість отримати професію Кондитер 3 розряду без відриву від виробництва. Майстри та викладачі Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки навчать Вас основам професії, відкриють цікаві секрети сучасної кондитерської справи. Ви навчитеся робити висококласні кондитерські вироби, оздоблювати торти та тістечка креативними методами, освоїти ази цукрової флористики, художнього розпису кондитерських виробів та багато всього цікавого.

В даний час терміново набираються слухачі курсів Кондитер 3 розряду на безкоштовну форму навчання!

Не баріться. Довідки за телефоном 0679773296

Термін навчання 5,5 місяців.

По закінченню курсу Ви отримаєте свідоцтво державного зразка.

Не бійтеся удосконалюватися та відкривати в собі нове!


Пошук в новинах


Архіви