Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 УВАГА!
До 03 квітня 2020 року навчання здійснюється за дистанційною формою.

Виконані завдання просимо відправляти на електронну пошту викладачів.


НОВИНИ


09.03.2020.
Доторкнутися до Кобзаря
Тарас Шевченко – не просто ще одне прізвище зі шкільної програми з української літератури. Це одна з найвизначніших особистостей в історії нашої країни.

Визначній особистості – незвичайне святкування! Тож студенти коледжу відзначили день народження Кобзаря цікаво та з користю. Як і кілька століть тому, він залишається актуальним, глибоким та пророчим і зараз. Доторкнувшись до Кобзаря і в прямому, і переносному значенні цього слова, студенти читали безсмертні вірші, розмірковували над їх суттю. Зауважили, що поезію Кобзаря пронизує не лише вболівання за історичну долю України, а й постійна віра у відродження її державності, надія на справедливу долю вільної України в майбутньому. Першокурсники взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі “Таємниця генія Шевченка”, завдяки якому змогли дізнатися більше цікавих фактів з біографії Тараса Григоровича та краще зрозуміти його творчу спадщину.

Також, у рамках заходів, присвячених Шевченківським дням, студенти - юристи завітали до Державного архіву Чернігівської області для ознайомлення з фотодокументальною виставкою «Чернігівські шляхи Шевченка». З непідробним інтересом прослухали історію створення Т. Шевченком естампів «Живописна Україна», ознайомилися з автографами Кобзаря. Зацікавили учнів і стенди, що розповідають про вшанування пам’яті Т. Шевченка в місті Чернігові.


Пошук в новинах


Архіви