Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


18.09.2018.
Краще один раз побачити…
У коледжі активно впроваджуються елементи дуальної освіти при підготовці молодших спеціалістів для провідних галузей діяльності споживчої кооперації та інших бізнесових структур регіону. Продовжується практика проведення екскурсій та виїзних занять для студентів ЧКК до торговельних, промислових, виробничо-комерційних кооперативних підприємств.

Випускники коледжу відмічають, що серед яскравих подій студентських років були саме такі заняття-екскурсії та теплим словом згадують тих викладачів, що організовували ці заходи.

З 2018 року кооперативні заклади вищої освіти перейшли на підготовку фахівців за новими навчальними планами, якими передбачено вивчення теоретичних основ кооперації, кооперативного руху та його розвитку, правових основ та галузей діяльності споживчої кооперації України починаючи з першого курсу.

Сьогодні вчорашні школярі знайомляться з практикою роботи кооперативних підприємств, кооперативними традиціями, принципами та галузями діяльності. І в цьому значну допомогу надає візуалізація об’єкту вивчення.

Отже, студенти першого та другого курсів, майбутні бухгалтери, товарознавці, технологи відправилися знайомитися з кооперативними підприємствами міста. Їм радо відчинила двері Чернігівська облспоживспілка, кафе «Еклер», супермаркет «Чекос» та ресторан «Старий Чернігів». Студенти мали можливість не тільки ознайомитися з діяльністю цих підприємств, але й пригоститися чаєм та смачними кондитерськими виробами.

Загалом, проведення екскурсій, практичних занять та лекцій на кооперативних підприємствах сприяє зміцненню ланцюжка наука–освіта–виробництво, підвищує рівень конкурентоспроможності випускника Чернігівського кооперативного коледжу.Пошук в новинах


Архіви