Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


27.06.2018.
На крилах прощального вальсу

Завжди із смутком та тривогою прощаються випускники зі своїм рідним коледжем, адже тут вони були зігріті любов’ю і турботою, а попереду – доросле життя. Вже більше 95 років Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки готує спеціалістів для різних галузей господарювання і кожного року з гордістю і смутком випускає у вирій життя своїх випускників.

З хвилюванням поспішали і цього року на свій випускний бал вчорашні студенти. Тут, у святково прибраній залі коледжу зібралися матусі і татусі, бабусі та дідусі, друзі, викладачі та гості, аби провести та сказати напутні слова своїм улюбленцям.

З вітальним словом до студентів звернувся директор коледжу Віктор Мащенко. До слів привітання приєдналася член правління, начальник відділу кадрів та оргмасової роботи Чернігівської облспоживспілки Олена Губар та інші гості заходу.

Студенти-відмінники, спортсмени та активісти отримали грамоти та цінні подарунки. Традиційно щороку у коледжі визначають студента року. Цьогоріч цей титул одержав Влад Марков, випускник групи Тк-31.

Дипломи про закінчення коледжу та здобуття відповідної кваліфікації одержали 43 молодші спеціалісти з права (3 дипломи - з відзнакою), 14 товарознавців (2 – з відзнакою), та 7 техніків-технологів (1- з відзнакою).

Веселі пісенні та танцювальні номери додавали всім присутнім гарного настрою. Яскраві кольорові кульки, випущені в небо, забрали з собою найзаповітніші мрії випускників коледжу.

Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.


Пошук в новинах


Архіви