Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


25.04.2018.
Рай для гурманів сиру або Смачна екскурсія
25 квітня 2018 року 50 студентів Чернігівського кооперативного коледжу разом з викладачами відвідали еко-ферму «ДИВО», що знаходиться в селі Сираї Козелецького району Чернігівської області.

Це - молоде та багатофункціональне фермерське господарство, де види діяльності тісно пов‘язані один з одним, що дає змогу розвиватися одразу в декількох напрямках, а саме: розведення овець та свиней, тепличне господарство, вирощування різних ягід. Головною перлиною ферми все ж залишається знаменита сироварня. Основний принцип еко-ферми втілюється у твердженні: «Продукуємо виключно 100% натуральні, якісні, органічні продукти».

В рамках візиту студенти дізналися про історію компанії, основні напрямки її діяльності, відвідали виробничі приміщення, теплиці, вівчарню. Технолог сироварні Зінаїда Яківна докладно, цікаво і змістовно розповіла про виробництво, обладнання, технології і рецептури своєї продукції, крім того, запросила студентів технологічного відділення для проходження практики на еко-фермі. Після спілкування на нас чекала дегустація сирів, а також усім охочим було запропоновано придбати продукцію. Також студенти прогулялися територією ферми і познайомилися з її «мешканцями», відвідали теплиці.

Крім цього ми завітали до кооперативного максі-маркету «COOP» в селі Кіпті, де студенти мали можливість ознайомитись з асортиментом товарів, торгівельним обладнанням та устаткуванням. Екскурсія виявилась цікавою не лише для студентів технологічного відділення, які безпосередньо пов’язані з харчовими виробництвами, а й для майбутніх юристів та студентів спеціальністі «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Усі мали змогу переконатися, що за наявності відповідних знань і прагнення можна створювати власні підприємства, отримувати прибутки та виробляти якісну продукцію, що буде конкурентоспроможною навіть поза межами нашої країни.


Пошук в новинах


Архіви