НОВИНИ

17.01.2019

Вдалий старт 2019 року

17 січня 2019 року в місті Бровари проходив зимовий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики. Студенти кооперативного коледжу гідно представили наш навчальний заклад на цих змаганнях.

Студентка групи Хт-21 Сергусь Маша виборола перше місце на дистанції 600 метрів серед жінок. Грузд Артем (Птб-11) зайняв друге місце на дистанції 600 метрів серед юнаків. На цій же дистанції серед дівчат третє місце посіла студентка групи Птб-21 Вінніченко Анастасія. Серед чоловіків на дистанції 3000 метрів другим та третім фінішували Мироненко Костянтин (Кух-31) та Секера Дмитро (Кух-41). Серед чоловіків на дистанції 600 метрів став третім Піддубний Юрій (Кух-41).

Вітаємо переможців та призерів зимових змагань та бажаемо успіхів у навчанні та спорті!