Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


20.09.2018.
Ніхто не забутий
Напередодні відзначення 75- річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та Дня партизанської слави у коледжі пройшли години спілкування, присвячені подіям 1941-1943 рр.

Під час зустрічей студенти дізналися, що після війни рішенням уряду місто Чернігів було включене до переліку міст Радянського Союзу, що найбільше постраждали під час війни. За ступенем руйнувань Чернігів посів четверте місце в країні. Місто понесло протягом війни не тільки колосальні матеріальні збитки, але і людські. Катастрофічно зменшилось населення міста у порівнянні з довоєнним періодом (за даними перепису на 1939 р. в Чернігові проживало 68 800 чоловік). Наприкінці 1941 року в Чернігові проживало біля 30 тисяч осіб, а у жовтні 1943, після визволення – лише 11 тисяч. Зрозуміло, що частина мешканців перебували на фронтах, частина – в евакуації, але багато людей загинуло. Ось такими катастрофічними наслідками обернулась для жителів Чернігівщини ця страшна війна.

Пам’яті загиблим захисникам Чернігівщини студенти поклали квіти до могили Невідомого солдата на Валу та вшанували пам'ять хвилиною мовчання.Пошук в новинах


Архіви