Архів новин

25.05.2017

Студенти коледжу у місті науки і туризму – Львові

Майбутній технік-технолог, студентка 3-го курсу коледжу Романенко Олена гідно представила наш навчальний заклад на Чотирнадцятій науково-практичній конференції «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємств», яка пройшла 25 травня 2017 року на базі Львівського торгово-економічного університету.

Олена виступила перед студентами кооперативних вишів України з доповіддю «Удосконалення технології хлібобулочних виробів оздоровчої та профілактичної дії». Під час виступу для слухачів та гостей конференції була проведена дегустація десертного хліба з пшеничного борошна з додаванням гарбузового пюре та яблучного соку. Розроблена та випробувана в науково-дослідній роботі рецептура цього хліба була запропонована до впровадження на підприємствах споживчої кооперації, зокрема на Ріпкинському хлібозаводі, де на початку травня було проведене пробне випікання. Дегустація продукції відбулася у маркеті Ріпкинської райспоживспілки.

Олену Романенко у подорожі підтримували науковий керівник Оксана Єрмоленко та заступник директора з навчально-методичної роботи та практичного навчання Олена Минько.

Окрім участі у конференції господарі подарували учасникам можливість ознайомитись з історією міста Лева, прогулятися мальовничими вуличками та випити горнятко ароматної львівської кави.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org