Архів новин

22.02.2018

Прокурор Менської місцевої прокуратури в гостях у майбутніх юристів

22 лютого 2018 року до Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки з майстер класом за тематикою «Запобігання перевезенню контрабандних товарів через митний кордон України» завітала прокурор Новгород-Сіверського відділу Менської місцевої прокуратури Чернігівської області юрист І класу Коломієць Ольга Олександрівна.

Студенти юридичного відділення ознайомилися з порядком переміщення через митний кордон України товарів та транспортних засобів. Прокурор Коломієць О. навела перелік товарів заборонених до ввезення та вивезення за межі митної території України, згідно чинного законодавства, зазначила зміни в митному та кримінальному законодавстві, акцентувала увагу на обмеження, що застосовуються до окремих видів товарів та грошових коштів, що переміщуються через митний кордон України.

Для студентів була організована виставка макетів товарів, що заборонені або мають обмеження на переміщення через митний кордон нашої країни.

Під час дискусії зі студентами Ольга Коломієць надала змістовні, фахові відповіді на питання, пояснила складні моменти митного кодексу, навела цікаві приклади з практики роботи.

Голова циклової комісії юридичних дисциплін, Л.В. Білюба

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org