Архів новин

04.10.2018

Викладач – не просто звучить гордо!

День працівника освіти - професійне свято всіх, хто пов’язав своє життя з вихованням та навчанням підростаючого покоління. У цей день варто всім громадянам на деякий час задуматися над тим, як змінив їхнє життя хороший вчитель, пам’ять про котрого вони зберегли. Що би було з вами зараз, якби цей вчитель не зустрівся на вашому шляху, якби у нього не було стимулу до роботи і він перестав би працювати вчителем? І чи взагалі можна було б обійтися без учителя, навіть якщо для вас він і не був найбільш авторитетним серед інших?

Ця професія особлива, адже педагоги присвячують життя роботі з дітьми. А вдячні учні та студенти дарують викладачам вірші, пісні та квіти. Особливо коли професійне свято — День працівників освіти.

У коледжі 4 жовтня 2018р. відбулися урочистості з нагоди свята. Студенти та учні коледжу вітали викладачів чудовими віршами, піснями, юмористичними сценками, персональним астрологічним прогнозом та відзначили найулюбленіших викладачів у різних номінація приємними подарунками.

Сценарій був побудований у формі заняття для викладачів з визначенням теми, мети, проблемних питань. А що за заняття без оцінок? Оцінки кращим 10 студентам виставила член правління Чернігівської облспоживспілки, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи Олена Василівна Губар. Вона традиційно вручила студентами дипломи стипендіатів.


Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org