НОВИНИ

21.09.2022

Кухар – професія творча

Це черговий раз довели результати кваліфікаційної атестації учнів групи Кухар-31 Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки на отримання кваліфікації 3-го розряду. Державний іспит проходив на підприємствах-базах практики: ресторанах “Старий Чернігів”, “Арменія”, “М’ясо і вино”, “Мангал Хаус Колос”, кафе “Українське Підпілля”.

Робота учнів оцінювалась кваліфікаційною комісією в складі: голови комісії, викладача технологічних дисциплін Фахового коледжу економіки і технологій Національного університету “Чернігівська політехніка” Ольги ГОНЧАРОВОЇ, а також членів комісії – голови циклової комісії технологічних дисциплін, викладача предмету “Технологія приготування їжі з основами товарознавства” Оксани БРЕУС та майстра виробничого навчання Людмили КОНОХ.

Кожен учень приготував і представив дві страви: першу страву (різні види супів) та другу страву з круп, макаронних виробів, овочів і грибів, виробів із тіста. Під час їх оцінювання члени кваліфікаційної комісії особливу увагу звертали на смакові властивості, презентабельний вигляд, дотримання технології приготування та подачі страв тощо. У цілому роботи були виконані на належному рівні. Крім того, учні згідно програми державного іспиту відповідали на теоретичні питання, продемонструвавши достатній рівень знань відповідно до кваліфікаційних вимог з професії.

Як зазначила голова комісії Ольга ГОНЧАРОВА, державна кваліфікаційна атестація, що проводиться на підприємстві-базі практики, створює для здобувачів освіти більш комфортні умови, розширює можливості для професійної презентації страв, сприяє формуванню відповідальності, дотриманню вимог санітарії та гігієни, охорони праці, передбачає знання і вміння користуватися різними видами обладнання, раціональну організацію робочого місця.

Адміністрація коледжу висловлює щиру вдячність Правлінню облспоживспілки в особі Голови Правління Анатолія МИРОШНИЧЕНКА за постійну організаційну та фінансову підтримку.

Безумовно, дякуємо всім, хто в надскладні часи сьогодення брав активну участь і сприяв організації та проведенню практичної підготовки й державної атестації учнів, зокрема:

- директору Наталії САВЧЕНКО та бригадирам Наталії СІМАК і Людмилі ШЕШІ ресторану “Старий Чернігів”;

- директору Лусіне МКРТЧЯН і шеф-кухарю Олені ІНЮТІНІЙ ресторанів “Арменія” та “М’ясо і вино”;

- директору Дмитру ЄФИМЕНКУ та шеф-кухарю Ігорю КЛЮЮ ресторану “Мангал Хаус Колос”;

- директору Тетяні ДУБИНКО та шеф-кухарю Євгену СИДОРЕНКУ кафе “Українське Підпілля”.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org