НОВИНИ

18.02.2021

Медове товарознавство

Сьогодні торгівельні підприємства представляють товари різних виробників, торгівельних марок, рецептур та різновидів. Покупцю часто важко визначитись який товар кращий серед розмаїття пропозицій, який товар корисніший, якісніший. Як вдало поєднати ціну та якість? У цьому покупцю завжди допоможе кваліфікований спеціаліст – товарознавець.

Майбутні товарознавці у коледжі вивчають всі групи товарів від зерно-борошняних виробів до харчоконцентратів. Вони знають склад товару, його характеристику, вимоги до зберігання та пакування, дефекти і шляхи подальшого використання зіпсованих товарів, або тих товарів, що втратили якість.

На останньому практичному занятті з товарознавства продовольчих товарів студенти вивчали асортимент «магічного» продукту – меду. Знайомились з історією бджільництва, вивчали якісну характеристику його продуктів.

Присутні провели товарознавчу характеристику натурального (липового, квіткового з дикою м’ятою, меду з акації, соняшника, гречаного, змішаного квіткового) та штучного меду (карамельного та меду з гілками смереки).

Впевнені, що сьогоднішня дегустація надала лікувальний та профілактичний вплив на здоров’я молоді, оскільки навіть слабкий розчин меду з водою здатний зупинити зростання бактерій, або вбити їх, що дуже актуально у період сильних морозів та пандемії.

Бажаємо всім міцного здоров’я та приєднатися до нашої студентської дружньої родини!

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org