НОВИНИ

28.02.2020

День відкритих дверей «МАСЛЯНА-2020»

27 лютого Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки святкував «МАСЛЯНУ-2020» і саме в цей день гостинно були відчинені двері для учнів шкіл міста Чернігова № 7, 27, 30, 35 та всіх бажаючих ближче познайомитися.

Захід традиційно розпочався в актовій залі закладу освіти, де всі запрошені переглянули фільми про навчально-матеріальну базу коледжу, талановиті студенти підготували декілька вітальних художньо-спортивних номерів, які надали святкового настрою.

Заступник Директора з навчально-методичної та виховної роботи Олена Минько гостинно привітала всіх та розповіла цікаві факти з історії Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки.

Студенти та учні з задоволенням розповіли про обрані професії та спеціальності, які здобувають на даний час в закладі освіти. Про активне та веселе студентське життя поза навчанням розповіла Голова студентської ради Злата Рубан.

Також на свято була запрошена Начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи Чернігівської облспоживспілки Олена Василівна Губар, яка користуючись чудовою нагодою вручила дипломи стипендіатам коледжу та подякувала за відмінне навчання. Майбутні абітурієнти тепло привітали кращих студентів оплесками та надихнулися високими результатами.

Вже стало гарною традицією, що на День відкритих дверей коледж влаштовує тематичні квести. В такій невимушеній, цікавій формі знайомства абітурієнти та їх батьки мають змогу з середини подивитися, як навчаються та розважаються учні та студенти кооперативного коледжу.

Цього разу педагогічним та студентським колективами було підготовлено 11 тематичних локацій на тему «МАСЛЯНА -2020», а саме: Дегустаційна, Творча майстерня, Традиційна, Drink-локація, Спортивна, Юридична, Розважальна, Фотолокація, Ласункова, Податкова та Масляна. Всі запрошені з задоволенням смакували млинці, розписували медові пряники, дегустували сир та напої, варили авторське мило, пригадували цікаві традиції, розважалися та фотографувалися на згадку. Також всі бажаючі мали змогу перевірити вдачу у безпрограшній лотереї.

З гарним настроєм, подарунками та призами задоволені гості не поспішали покидати стіни коледжу та обіцяли повернутися.

Радіємо, що свято вдалося!

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org