НОВИНИ

20.03.2021

Через перешкоди до омріяної професії

Вересень 2020 року. До коледжу прийшли нові учні опановувати свою майбутню професію. Кожен мріє стати кращим у професії, отримати гарну роботу і покращувати добробут своєї родини. Лише два місяці теоретичного навчання і вся країна починає працювати в дистанційному режимі. Далі локдаун. Учні дома вивчають технологію приготування їжі, обладнання підприємств ресторанного господарства, вирішують задачі з обліку і калькуляції, виконують завдання з лабораторно-практичних робіт.

Важко викладачам, майстрам виробничого навчання… і важко учням. З відновленням роботи ресторанів і кафе учні виходять на виробниче навчання й виробничу практику, наздоганяють матеріал, покращують навички і ось перший іспит – кваліфікаційна робота на здобуття кваліфікації Кухар 3 розряду. Розгубленості і розпачу немає – є хвилювання.

Поважна екзаменаційна комісія готова спробувати страви, які приготували майбутні кухарі та оцінити їх смак, подачу, знання технології приготування. А далі ейфорія, щастя від правильно та своєчасно виконаної роботи, від гарної оцінки якості страв, від власного успіху!

Учні на іспиті смачно приготували та представили такі страви: суп з рисом та томатом, молочний, молочний з овочами, з бобовими, суп з м’ясними фрикадельками, з пельменями, з пшеничною крупою, суп з горохом, з домашньою локшиною, з кльоцками, макарони з шинкою і томатом, гриби з подвійним соусом, котлети картопляні, вареники з картоплею, піцу Маргаріті, овочеве рагу, картоплю тушковану з грибами, з сухофруктами, деруни, галушки з твердим сиром, тушковані овочі, млинці з сиром, макарони з твердим сиром, трубочки «Смак дитинства», млинці з карамелізованими яблуками, млинці з сиром та цукатами. Безліч смачних і корисних страв!

А ось і герої нашого кулінарного свята! Крокуємо разом до 4 розряду!

На фото: 1. суп з рисом та томатом. та паста курка гриби з подвійним соусам 2. картопляні котлети 3. картопля тушкована з грибами 4. суп з бобовими та макарони з шинкою и томатом 5. піца "маргаріті" 6. суп з пельменями та овачеве рагу 7. суп-локшина домашня та галушки з твердим сиром 8. суп з кльоцками та тушковані овачі 9. суп з пельменями та млинці с сиром 10. суп з мясними фрикадельками та марарони з твердим сиром 11. суп з пельменями 12. суп з горохом 13. трубочки ,,смак з дитинства,, 14. суп з горохом та млинці с сиром 15. суп з пельменями та картопля тушкована з сухофруктами 16. суп з пшеничною крупою та деруни 17. суп молочний з овочами та млинці з фаршем карамелізованих яблук

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org