НОВИНИ

19.02.2021

Чудово бути куратором групи майбутніх кухарів!

Студенти та учні – веселі, творчі, кмітливі, винахідливі! Разом з ними відчуваєш себе щасливою, спілкуючись з молоддю відчуваєш внутрішнє піднесення.

Моя кураторська група одна з найбільших за чисельністю учнів група. Тридцять три учні – кожен зі своїм характером, темпераментом, вдачею, здібностями і долею. Кожен – неординарна особистість, а разом – команда бешкетників, невгамовних і небайдужих веселунів.

Карантин, вимушений локдаун «вкрав» у нас години спілкування в реальному часі. Ми сумували один за одним, не мали можливості зустрітися, щоб поспілкуватись, і сьогодні прагнемо наздогнати втрачений час.

Як куратор групи дуже вдячна моїм «кухарятам» за те, що вони щодня запрошують мене розділити з ними радість бачити результати своєї творчої професійної діяльності. Вчора вони готували і пригощали своїми кулінарними виробами: вареники з вишнями на дріжджовому тісті, смажена риба в клярі, люля-кебаб, макаронні вироби зі сметаною, сиром та зеленню, величезна піца. Сьогодні учні приготували різноманітні страви з яєць: яєчні млинці, омлети, романтична яєчна, яйця на грінках... Всі страви гарно оформлені та надзвичайно смачні, бо кожен учень доклав у страву частинку своєї душі.

Дякую за ваші чисті душі, щирі посмішки, позитивний настрій та добре відношення!

Куратор групи Кухар 21 Олена Минько

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org