НОВИНИ

17.03.2021

Цікава та корисна зустріч

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Іриною Протченко спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко 17 березня 2021 року провели зустріч з студентами юридичного факультету Чернігівського кооперативного коледжу.

Під час зустрічі майбутніх юристів було проінформовано про порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги, порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для пільгових категорій населення, способів поновлення порушених прав тощо.

Студентам зазначили, що юристи захищають інтереси людини, її права та свободи, інтереси суспільства від різноманітних протиправних посягань. Вони кожного дня ведуть боротьбу за справедливість, законність та правопорядок, а система безоплатної правової допомоги відіграє в цьому дуже велику роль.

На прикладах, були зазначені найбільш актуальні типові питання, з якими звертаються громадяни за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги та роз’яснено шляхи вирішення відповідних проблемних питань.

Наприкінці заходу майбутнім юристам побажали успіхів в навчанні, бути активними і цілеспрямованими!


Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org