НОВИНИ

29.05.2024

Циклова комісія Економіки та підприємництва запрошує на навчання до Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки

Спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля» є найбільш універсальною з усіх економічних спеціальностей, яка зорієнтована на підготовку фахівців з організації та розвитку власного бізнесу, ведення ефективної підприємницької діяльності.

Здобувачі освіти отримують теоретичні знання і практичні навички в кабінетах: економіки, менеджменту, маркетингу, товарознавства, навчальному магазині, навчальній технічно оснащеній лабораторії касового і вимірювального обладнання.

Практичне навчання передбачає проходження студентами коледжу різних видів практик, базами яких є сучасні торговельні підприємства м.Чернігова і області. Крім здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра наші студенти за результатами теоретичного навчання та практики отримують робітничу професію Продавець-консультант.

Після закінчення коледжу студенти мають можливість продовжити навчання за обраною спеціальністю у ВНЗ 3-4 рівня акредитації за скороченим терміном.

Наші випускники конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність «Підприємництво та торгівля» має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до національних компаній.

У перспективі випускники спеціальності «Підприємництво та торгівля» можуть працювати оптовій та роздрібній торгівлі, логістичних центрах, в переробній промисловості.

Фахівець з підприємництва та торгівлі зможе обіймати такі посади:

• Менеджер-консультант з питань торгівлі.

• Торговельний та комерційний агент.

• Товарознавець.

• Завідувач відділу та секції магазину.

• Керівник виробничих підрозділів в оптовій та роздрібній торгівлі.

• Організатор з постачання і збуту.

Якщо ви прагнете досягнути професійного зростання, побудувати успішну кар’єру, забезпечити особистий добробут, створити умови для активного і яскравого життя – обирайте спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»!

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org