НОВИНИ

01.09.2023

День знань – 2023!

У День знань у Чернігівському кооперативному фаховому коледжі Чернігівської облспоживспілки відбулась урочиста подія – зустріч і знайомство з першокурсниками.

В.о. директора коледжу Віктор МАЩЕНКО тепло привітав здобувачів освіти нового набору з початком здобуття фахової передвищої, а також професійно-технічної освіти, подякував за довіру й вибір саме Чернігівського кооперативного фахового коледжу та побажав вдалого першого навчального року, натхнення і досягнення високих особистих результатів у навчанні.

До святкових привітань долучилася член правління Чернігівської облспоживспілки, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи Олена ГУБАР. Вона підкреслила, що Чернігівський кооперативний фаховий коледж – це сучасний заклад освіти, який поєднує поважний 100-річний досвід із найкращими традиціями й новітніми технологіями в сфері надання освітніх послуг, побажала щасливих і плідних років навчання в коледжі та реалізації всіх задумів і можливостей щодо власного професійного й особистісного розвитку.

Зі словами привітання, інформацією про життя коледжу та важливими настановами до учнів і студентів першого курсу звернувся заступник директора Руслан ЛАВРОВ, зауваживши, що Чернігівський кооперативний фаховий коледж пропонує ґрунтовні фахові знання й посилену практичну складову за обраною спеціальністю або робітничою професією, а отриманий диплом про закінчення закладу освіти відкриває перед випускниками широкі перспективи для працевлаштування і подальшого кар’єрного зростання.

Завідувачі відділень Лариса ЗІНЧЕНКО та Світлана КАЛИТКІНА разом із класним керівником Оксаною БРЕУС і керівниками груп Тетяною БАЗИЛЬ, Ритою БУЛАХ, Юлією ВАКУЛИК, Ларисою КНИР, Вірою МАКАРЕНКО, Надією СЕНЕВИЧ детально розповіли здобувачам освіти нового набору про основні аспекти організації освітнього процесу в коледжі, акцентували увагу на особливостях онлайн-навчання, дотриманні ними правил проживання в гуртожитку, вимог дисципліни й особистої безпеки в період воєнного стану тощо.

Дорогі першокурсники, ми раді вітати Вас у дружній великій родині Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки!

У добру путь за знаннями! Мирного неба та успішного навчання!

Разом до перемоги! Все буде Україна!


Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org