НОВИНИ

22.06.2021

Крок до бізнесу

Студенти групи ПТБ-31 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяли участь у Чемпіонаті з торговельного підприємництва «Крок до бізнесу», який провів Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» в форматі он-лайн.

Чемпіонат проводився у формі економічної ділової гри – комп’ютерної симуляції. Учасники гри приймали управлінські рішення для забезпечення прибуткової діяльності підприємства. Ігровий курс складався з умовних періодів часу (кварталів), кожна команда приймала рішення з питань діяльності підприємства щодо закупівлі товарів, оплати праці, найму або звільнення працівників, реалізації продукції в умовах конкуренції.

На підставі прийнятих рішень кожною командою за допомогою комп’ютера моделювалася нова економічна ситуація на ринку, яка вимагала прийняття нового швидкого управлінського рішення.

У змаганні взяли участь чотири команди товарознавців, найкращою з яких стала команда «Торговий дозор» у складі: Галаган Анастасії, Макота Анастасії, Тарасенко Карини, Биховець Діани, Чобот Жанни.

Вітаємо команду переможців, бажаємо подальших успіхів та натхнення.

Голова циклової комісії економіки та підприємництва І.А.Рябчун

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org