НОВИНИ

22.06.2021

Крок до бізнесу

Студенти групи ПТБ-31 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяли участь у Чемпіонаті з торговельного підприємництва «Крок до бізнесу», який провів Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» в форматі он-лайн.

Чемпіонат проводився у формі економічної ділової гри – комп’ютерної симуляції. Учасники гри приймали управлінські рішення для забезпечення прибуткової діяльності підприємства. Ігровий курс складався з умовних періодів часу (кварталів), кожна команда приймала рішення з питань діяльності підприємства щодо закупівлі товарів, оплати праці, найму або звільнення працівників, реалізації продукції в умовах конкуренції.

На підставі прийнятих рішень кожною командою за допомогою комп’ютера моделювалася нова економічна ситуація на ринку, яка вимагала прийняття нового швидкого управлінського рішення.

У змаганні взяли участь чотири команди товарознавців, найкращою з яких стала команда «Торговий дозор» у складі: Галаган Анастасії, Макота Анастасії, Тарасенко Карини, Биховець Діани, Чобот Жанни.

Вітаємо команду переможців, бажаємо подальших успіхів та натхнення.

Голова циклової комісії економіки та підприємництва І.А.Рябчун


Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org