НОВИНИ

17.10.2022

Курси польської мови стартували!

У Чернігівському кооперативному фаховому коледжі Чернігівської облспоживспілки стартував 2-й потік безкоштовних факультативних курсів із вивчення польської мови.

На підготовчі курси було зараховано 41-го слухача з числа учнів і студентів коледжу. Заняття проводить професійний викладач польської мови Центру іноземних мов STUDY FOR YOU та навчання за кордоном Олександр ШИЛОВ.

Навчальний курс базується на сучасному комунікативному підході та інтерактивній методиці, що відразу занурює слухачів у польську мову й розвиває всі мовні навички – від усного та писемного мовлення до читання і аудіювання. Тому вже з перших занять учні та студенти починають не лише розмовляти, а й думати польською. Після закінчення навчання та успішного складання іспитів випускники курсів отримають сертифікати із зазначенням рівня володіння мовою – від А1 до С2.

Наші курси польської мови дозволяють учням і студентам коледжу досягнути будь-якої цілі, зокрема:

- вільно володіти ще однією іноземною мовою;

- пройти підвищення кваліфікації (стажування) у закордонному закладі вищої освіти;

- повноцінно отримувати та засвоювати інформацію під час навчання за програмою подвійного чи паралельного диплому або працевлаштування в Польщі;

- почуватися впевненіше й комфортніше при спілкуванні з поляками в різних життєвих ситуаціях.

Адміністрація коледжу висловлює щиру вдячність Голові Правління Чернігівської облспоживспілки Анатолію МИРОШНИЧЕНКУ і директору регіонального представництва Центру іноземних мов STUDY FOR YOU та навчання за кордоном Наталії ОВДІЄНКО за всебічне сприяння, а також організацію якісного проведення безкоштовних факультативних курсів із вивчення польської мови.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org