НОВИНИ

28.06.2024

Кухар – професія, творча, завжди актуальна

В кінці червня в Чернігівському кооперативному фаховому коледжі Чернігівської облспоживспілки проходила державна кваліфікаційна атестація на отримання робітничої професії 5122 Кухар за кваліфікацією 4-го розряду.

Уже традиційно державний іспит проводився на базах практики – кращих підприємствах ресторанного господарства нашого міста. Це – ресторани «Старий Чернігів», «Колиба», «Салобіє», «Хмільна культура», кафе «Українське підпілля», «ROSE», піцерії «Марконі», «Базис».

Особливістю цьогорічного випуску було те, що переважна більшість майбутніх кухарів уже працюють за обраною професією. Всі вони успішно справились зі своїми екзаменаційними завданнями та отримали гарні оцінки. Наші випускники продемонстрували належні знання, високі професійні уміння й навички з технології приготування кулінарної продукції; кваліфікаційній комісії були представлені цікаві страви з дотриманням сучасних вимог щодо подачі та оформлення. Практично всі здобувачі освіти підійшли до процесу приготування дуже творчо, при подачі креативно презентували свої страви.

Так, у ресторані «Старий Чернігів» кваліфікаційна комісія оцінювала класичні страви української та європейської кухні; в ресторані «Салобіє» були представлені такі страви: салат із запечених баклажанів, салат «Цезар», салат з карамелізованою телятиною та полуницею, крем-суп з шампіньонами, голубці по-корейськи, котлета з індички з морквяним пюре та сирним соусом, піцца «Ципля», хінкалі асорті, а таккож десерти, прикрашені виробами з карамельної маси, зокрема брауні, наполеон, чизкейк, сирники в ягідному соусі; в піццерії «Марконі» практикантка презентувала комісії крем-суп грибний, відбивні з телятини з пастою карбонара, штрудель з яблуком та морозивом.

Наші випускники черговий раз підтвердили той факт, що Правління Чернігівської облспоживспілки, дирекція коледжу і педагогічний колектив докладають багато зусиль для забезпечення освітнього процесу в реаліях сучасного сьогодення та створюють всі необхідні для цього умови. Маємо надію, що в новому навчальному році до Чернігівського кооперативного фахового коледжу прийдуть здобувачі освіти, які матимуть бажання отримати робітничу професію Кухар, яка є затребуваною на сучасному ринку праці. Наш коледж – це дійсно кузня робітничих кадрів; підготовкою кваліфікованих робітників ми займаємося вже тривалий час та маємо для цього всі можливості.

Усім нашим випускникам хочеться побажати міцного здоров’я, творчих успіхів та професійного зростання, натхнення в роботі, подальшого удосконалення своїх умінь і навичок, щоб завжди бути конкурентоздатними та професійно-компетентними фахівцями на ринку праці.

В добру путь, дорогі наші майбутні шеф-кухарі!

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org