НОВИНИ

13.05.2024

Кухар – професія затребувана та перспективна!

08 травня 2024 року проходила державна атестація здобувачів освіти з професії 5122 Кухар для отримання кваліфікації 4-го розряду. Вже стало доброю традицією проводити державний іспит на кращих підприємствах міста Чернігова – ресторанах «Салобіє», «Старий Чернігів», «Арменія», кафе La Pizza, «Проєкт», «Українське підпілля», «Хмільна культура», пабах «Горинич», «Стейки і салати».

Як зазначила голова кваліфікаційної комісії Ольга ГОНЧАРОВА, переважна більшість випускників продемонстрували гарні теоретичні знання та практичні навички приготування різноманітних страв. Комісії було представлено широкий вибір холодних і гарячих закусок, перших та других страв, вишуканих десертів. Здобувачі освіти презентували свої страви, розповідали технологію їх приготування, характеризували посуд для подачі, висвітлювали сучасні тенденції в кулінарній справі. Відчувалось, що майбутні кухарі постаралися вкласти у свої кулінарні вироби не тільки знання теорії, але й навички, які вони отримали під час виробничої практики.

Після складання державного іспиту голова кваліфікаційної комісії оголосила учням одержані оцінки, побажала успіхів у майбутній професійній діяльності. Завідувач відділення професійно-технічної освіти Світлана КАЛИТКІНА ознайомила випускників з умовами вступу до коледжу за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра, розказала про переваги, які надаються їм у процесі навчання. Адже робітнича професія Кухар – затребувана та перспективна. У цій справі головне – талант, почуття смаку та фантазія.

Наші випускники черговий раз підтвердили той факт, що Правління Чернігівської облспоживспілки, дирекція коледжу і педагогічний колектив докладають багато зусиль для забезпечення освітнього процесу в сучасних непростих умовах та створюють всі необхідні для цього умови. Маємо надію, що в новому навчальному році до Чернігівського кооперативного фахового коледжу прийдуть здобувачі освіти, які матимуть бажання отримати професію кухаря, що є затребуваною та прибутковою. Наш коледж – це дійсно кузня робітничих кадрів, адже підготовкою кваліфікованих робітників ми займаємося вже тривалий час.

Випускникам хочеться побажати міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів, творчих успіхів і натхнення в роботі, ніколи не зупинятись на досягнутому, продовжувати навчатись, удосконалювати свої вміння і навички, стати конкурентоздатними фахівцями на ринку праці.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org