НОВИНИ

02.09.2021

Молодь за нову Україну!

Студенти Чернігівського кооперативного коледжу, повні сил та енергії, повернулися до навчання. Для груп ОО-31 та ОО-32 новий навчальний рік розпочався оригінально та цікаво. Погода сприяла проведенню першого заняття в парку ім.М.Коцюбинського на древньому Валу. Разом із керівником групи Вакулик Юлією Станіславівною студенти спілкувалися на тему “Від проголошення незалежності до нової України”.

Протягом заняття студенти слухали і співали гімн України, поглибили свої знання про свою країну, відчули приналежність до України, особисту відповідальність за долю держави та українського народу, усвідомили себе справжніми українцями.

Керівник групи провела вікторину з українознавства, за результатами якої визначили того, хто більше за всіх любить українське. Переможцем стала студентка групи ОО-31 Науменко Марія. Приємним сюрпризом для всіх стали патріотичні браслети з українською символікою.

Після заняття студенти не сумніваються в тому, що український народ творець своєї історії, свого добробуту і в змозі поліпшити життя у своєму домі. Яким буде майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас!


Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org