НОВИНИ

12.01.2023

Найдавніша і завжди сучасна професія «Кухар»

Не зважаючи на складні часи, освітній процес в Чернігівському кооперативному фаховому коледжі триває. На початку січня учні групи Кухар-42 подолали останній рубіж – склали державний кваліфікаційний іспит на отримання робітничої професії за кваліфікацією 4-го розряду.

1,5 роки навчання були дуже непростими й напруженими. Змішане навчання, а також війна вплинули на процес підготовки майбутніх кухарів. Разом з тим, всі випускники пройшли всі випробування успішно.

Державний кваліфікаційний іспит проводився на базах практики – кращих підприємствах ресторанного господарства нашого міста. Це – ресторани «Старий Чернігів», «М’ясо і вино», кафе «Предслава», бар «Гриль-паб», паб «Колос».

Наші випускники під час державного іспиту продемонстрували високі професійні навички в технології приготування кулінарної продукції; кваліфікаційній комісії були представлені цікаві страви з дотриманням сучасних вимог щодо подачі та оформлення, доповнені різноманітними соусами та дресінгами.

Було дуже приємно почути позитивні відгуки керівників про ставлення наших дітей до виробничого навчання та практики, їх професійні та ділові якості. Висловлюємо всім керівникам підприємств щиру подяку за організацію гарної практичної підготовки майбутніх фахівців, а також постійну увагу та допомогу, професійні консультації з боку керівників практики, батьківське ставлення до наших учнів, а випускникам хочемо побажати творчих успіхів, натхнення і сил, не зупинятись на досягнутому, продовжувати навчатись, удосконалювати свої вміння та навички, мирного неба, всіляких гараздів.

В добру путь, шановні випускники!


Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org