НОВИНИ

25.03.2021

Про чистоту дбаєш – подарунки маєш!

Гуртожиток для студента – це його друга домівка, де він повинен відчувати себе комфортно і затишно. І це дійсно так! Яка ж студентське життя без посиденьок допізна, без секретів за кавою, без спільного перегляду фільму, спільного смаження картоплі чи млинців на кухні. Тому, дуже важливо створити умови для нормального проживання. А хто може забезпечити собі чистоту і комфорт, як не самі студенти, мешканці гуртожитку?

За дотриманням санітарного стану та чистотою в кімнатах і місцях загального користування в гуртожитку слідкує студентська рада і актив гуртожитку.

На чолі з вихователем гуртожитку Людмилою Куц, без попередження студенти провели перевірку кімнат дівчат та хлопців. Серед дівчат найкращими визначені кімнати 342 (Гриценко Аліна, група Юр-31; Яковець Юлія, група Юр-32), 348 (Левчук Альона, група Юр-32; Лесенко Яна, група Юр-21; Макаренко Дарина, група Юр-31). Серед кімнат хлопців найкращою визнана кімната 219 (Міщенко Микола, Зінченко Владислав, група Юр-22).

За кошти студентського фонду переможцям були придбані і вручені смачні і корисні призи. Вітаємо переможців та бажаємо їм бути добрим мотиватором і зразком для інших мешканців гуртожитку!

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org