НОВИНИ

16.03.2021

Від учня до професіонала

Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами, вигадувати нові мікси і смаки. За даними 15 вакансій підприємств харчування міста (станом на 16.03) заробітна плата кухаря пропонується від 8000 до 12000 грн. Кафе міста потребують працівників такої поважної і цікавої професії.

Кооперативний коледж більше 20 років з радістю і творчим натхненням готує фахівців для галузі ресторанного бізнесу. З учнями працюють висококваліфіковані викладачі й майстри виробничого навчання. Кооперативні підприємства (ресторан «Старий Чернігів», кафе «Еклер», піцерія «Сеньор Помідор») надають платформи для проходження виробничої практики.

А чим займаються наші учні на заняттях? Вони готують й дегустують смачні та корисні страви! Щойно завершили виробниче навчання учні групи Кухар – 21. Вони готували безліч пельменів з маслом і сметаною, смажених, запечених з твердим сиром, вареників з картоплею, смаженими грибами та цибулею, солодких вареників (з вишнею, сиром), вареників з дріжджового тіста з сиром та вишнею, і навіть пряженці з яблуками. Слід зазначити, що продуктами учнів забезпечує коледж.

Радість роботи у колективі, задоволення від процесу створення харчових шедеврів ми можемо побачити на пам’ятних світлинах. Пройде час і наші кухарі будуть пригощати стравами вже відвідувачів кафе та ресторанів міста й області.

Якщо ви мрієте стати кухарем – запрошуємо вас у будь який час на персональну зустріч з учнями та викладачами коледжу. Ми покажемо як цікаво у нас навчатись, проведемо по кабінетам, майстерням й лабораторіям та пригостимо своїми власними виробами. Ми вміємо дивувати!

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org