НОВИНИ

30.06.2023

ВИПУСК-2023!

У Чернігівському кооперативному фаховому коледжі Чернігівської облспоживспілки відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів цьогорічним випускникам.

З вітальним словом до присутніх звернулись директор коледжу Віктор МАЩЕНКО і член правління Чернігівської облспоживспілки, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи Олена ГУБАР.

До святкових привітань також долучилися:

- заступник директора Руслан ЛАВРОВ, який вручив грамоти студентам за відмінні успіхи в навчанні, старанність, наполегливість і активну участь у громадському житті коледжу, а також нагородив медалями за особливі успіхи в навчанні студентів 2 курсу, які здобули повну загальну середню освіту в 2023 році;

- керівник фізичного виховання Ігор ОВЧАРЕНКО, який вручив грамоти та нагороди студентам за високі спортивні досягнення, отриману першість і призові місця в міських, районних, обласних змаганнях серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації;

- директор регіонального представництва Центру іноземних мов STUDY FOR YOU та навчання за кордоном Наталія ОВДІЄНКО і викладач польської мови Олександр ШИЛОВ, які вручили слухачам мовних курсів із числа учнів та студентів коледжу сертифікати про знання польської мови як іноземної.

Урочисту церемонію випуску продовжили завідувач відділення Лариса ЗІНЧЕНКО та керівники груп Тетяна БАЗИЛЬ, Надія СЕНЕВИЧ і Наталія ДУБОВИК, які вручили випускникам спеціальностей “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, “Облік і оподаткування”, “Харчові технології”, “Право” дипломи молодшого спеціаліста й фахового молодшого бакалавра, а класний керівник Людмила КОНОХ вручила дипломи кваліфікованого робітника з професії “Кухар” випускникам відділення професійно-технічної освіти (у т.ч. дипломи з відзнакою).

Щиро вітаємо випускників 2023 року із закінченням навчання в коледжі та бажаємо щасливої життєвої дороги, безмежних перспектив і можливостей під мирним небом України, а також гордо нести звання випускника Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки!

Коротенький репортаж урочистого вручення дипломів представлено на відео…

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org