НОВИНИ

30.05.2024

Юридична освіта – запорука успіху!

У вересні 2024 року ми святкуватимемо 25-ти річний ювілей юридичного відділення Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки, який розпочав підготовку фахівців у 1999 році. За цей час підготовлено та виховано більше 5000 висококваліфікованих спеціалістів.

У складі циклової комісії юридичних дисциплін працюють висококласні викладачі, які мають значний досвід педагогічної діяльності та практичної роботи у сфері юриспруденції. Це дозволяє студентам здобути якісні теоретичні знання, сформувати світогляд майбутнього правника, набути навичок практичного застосування законодавчої бази України. Цьому сприяє й робота об’єднання «Правознавець» та науково-практичного кабінету «Феміда», де студенти надають безкоштовні юридичні консультації соціально незахищеним громадянам та підвищують свій професійний рівень.

Крім того, наші студенти беруть активну участь у різноманітних громадських та освітніх проєктах, присвячених захисту прав людини, протидії торгівлі людьми, захисту цивільного населення в умовах війни.

Майбутні юристи відвідують судові засідання, мають регулярні зустрічі з працівниками правоохоронних органів, міграційної служби, центру надання правової допомоги, ювенальної поліції, митної служби та представниками інших правничих професій.

Навчання в Чернігівському кооперативному фаховому коледжі Чернігівської облспоживспілки - запорука успішної кар’єри! Наші випускники працюють у різних напрямках юриспруденції, а саме: слідчими, адвокатами, нотаріусами, в судових та правоохоронних органах, в органах юстиції, юрисконсультами в організаціях та підприємствах різних форм господарської діяльності.

Шановні друзі!

Вступайте на юридичне відділення Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки! Ступінь фахового молодшого бакалавра за спеціальністю “Право” можна здобути, як на базі 9-ти, так і 11 класів.

Долучайтесь до нашої дружньої студентської родини!

З умовами вступу до нашого навчального закладу ви зможете ознайомитись на сайті в розділі «Абітурієнт».

Наталія Гринь, Світлана Виноградова - викладачі циклової комісії юридичних дисциплін Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org