НОВИНИ

27.06.2024

Захист дипломних проєктів відбувся!

З 26 по 27 червня 2024 року в Чернігівському кооперативному коледжі Чернігівської облспоживспілки відбувся захист дипломних проєктів у випускних групах ХТ-41, ХТ-42(с), ХТ-3 денної та заочної форм здобуття освіти спеціальності Харчові технології за спеціалізацією Виробництво борошняних, кондитерських виробів та харчових концентратів. Для проведення Державної атестації студентів наказом директора коледжу була створена екзаменаційна комісія у складі: голова комісії – МАКСИМЕНКО Тетяна, завідувач відділу випічки ТОВ «СІЛЬПО ФУД», магазин «Сільпо» м. Чернігова; члени комісії – СЕНЕВИЧ Надія, викладач технологічних дисциплін, КАЛИТКІНА Світлана, викладач економічних дисциплін.

Незважаючи на воєнний стан в державі, студенти під керівництвом викладачів коледжу Надії СЕНЕВИЧ, Світлани КАЛИТКІНОЇ та Олександра СКОРОМЦЯ, своєчасно та якісно виконали дипломні проєкти на актуальну тематику. Захист проєктів супроводжувався доповідями студентів з використанням технічних креслень, які відображали основні результати виконаної роботи.

Члени екзаменаційної комісії відмітили, що студенти продемонстрували ґрунтовні теоретичні знання та практичні вміння і навички з фахових дисциплін. Технологічне відділення пишається своїми випускниками. Впевнені, що такі вдалі розробки будуть впроваджені в різних галузях харчової промисловості та стануть гарним стартом у професійній діяльності наших фахових молодших бакалаврів з харчових технологій.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org