Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 


НОВИНИ


Архів


Шановні учні, студенти, викладачі, співробітники та ветерани коледжу!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешніми Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Нехай Новий 2020 рік принесе злагоду, добробут, благополуччя до кожної родини, буде для Вас багатим на добро та щедрим на здоров’я!

З Новим Роком Вас та з Різдвом Христовим!

З повагою і вдячністю Адміністрація Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки

Незважаючи на те, що напередодні новорічних свят зима цього року видалася по весняному теплою, в душі хочеться казкових новорічних вражень.
13 грудня 2019 року студенти Чернігівського кооперативного коледжу побували на Дні відкритих дверей в Державному архіві Чернігівської області, де зберігаються майже 2 мільйони документів.
5 – 7 грудня в місті Суми проходили Всеукраїнські змагання з легкої атлетики
Українська земля пам’ятає та шанує традиції глибокої давнини. Далекі покоління живуть в нашій пам'яті у народних піснях, казках, прикметах.
3 – 4 грудня на базі КДЮСШ1 м.Чернігова відбулись змагання з шахів та шашок серед студентів ВНЗ (коледжі, технікуми).
На чемпіонаті області з настільного тенісу студенти кооперативного коледжу «зробили дубль»!
Сьогодні студенти коледжу відвідали одного з "солодких" роботодавців - ПрАТ "Чернігівська кондитерська фабрика" Стріла.
В останні дні похмурого листопада в пам'яті мільйонів українців звучать ноти реквієму та жалоби за невиннозакатованими земляками, синами та доньками України.
Студентська рада вийшла з цікавою пропозицією створити у дворі коледжу алею троянд.
Ви думаєте що чарівників готують лише у Школі Чарів та Чаклунства? Давно мрієте про вміння володіти справжнім мистецтвом створення кондитерських шедеврів? Це можна виправити!
9 листопада українці всього світу відзначають День української писемності та мови.
7 листопада 2019 року на базі Чернігівського Коледжу транспорту та технологій ЧНТУ відбулася ІІ обласна студентська природнича конференція на тему «Екологічні проблеми Чернігівщини».
Чергова перемога дівчат кооперативного коледжу в Чемпіонаті міста з волейболу (1 ліга).
В Чернігівському кооперативному коледжі Чернігівської облспоживспілки відбулися вибори Голови студентської ради згідно положення «Про студентську раду коледжу».
Студенти Чернігівського кооперативного коледжу успішно виступили на закритті легкоатлетичного сезону 2019 року. Змагання пам'яті Костянова Г.І. Дистанція - “Олімпійська миля” (1609 м). В категоріі (15-17р.): 1 місце – Бренз Д., 4 місце – Ступаченко А. В категоріі(18-36р.): 2 місце – Мироненко К., 3 місце – Секера Д.
Перше та друге місце легкоатлетичного пробігу памяті Юрія Зелюка на дистанції 6000 м з різницею в одну секунду розіграли студенти ЧКК Секеря Дмитро (1 місце) та Мироненко Костянтин (2 місце).
На молодіжному чемпіонаті міста з волейболу серед жінок команда Чернігівського кооперативного коледжу здобула перемогу у першому матчі з рахунком 3:0.
В Україні вже багато років відзначають іноземне свято Halloween, у ніч з 31 жовтня на 1 листопада.
Дуже цікаво пройшла лабораторна робота у майбутніх кондитерів, процес приготування та оздоблення захоплював.
Не секрет, що учні та студенти коледжу дуже люблять лабораторно-практичні заняття, оскільки тут набувають практичних навичок.
Для того, щоб скуштувати смачну італійську страву не потрібно їхати в далеку Італію, достатньо завітати на годину спілкування до учнів кооперативного коледжу.
Навчитися бачити красу навколо себе – це мистецтво, яке потребує постійного натхнення та бажання. Саме на уроках предмету «Мистецтво» студенти І курсу користуються гарною можливістю споглядати культурно-історичну спадщину Чернігова.
Серед заходів, які проводяться цикловою комісією технологічних дисциплін, досить ефективним є проведення декади технологічного відділення, що дозволяє студенту протягом занять та в позааудиторний час заглибитись в особливості спеціальності «Харчові технології».
В Чернігівському кооперативному коледжі з 7 по 18 жовтня традиційно проводилася декада економічного відділення.
Сучасна освіта в Україні прагне відповідати викликам та вимогам сьогодення. Поняття про життя сучасна молодь отримує під час формального навчання в коледжі, а от корисні практичні навички учні та студенти напрацьовують саме під час неформальної освіти.
Чемпіонат області легкоатлетичного кросу. Студенти кооперативного коледжу найкращі: Бренз Даниїл – 1 місце (3000м серед юнаків), Мироненко Костянтин – 1 місце (3000м cеред чоловіків), Секера Дмитро – 2 місце (3000м cеред чоловіків).
Чернігівський кооперативний коледж продовжує співпрацю з судовою владою м. Чернігова та Радою адвокатів Чернігівської області.
Чернігівський кооперативний коледж – переможець обласних змагань з легкоатлетичного кросу (чоловіки) пам'яті В. Ф. Філіпова
Шановні чоловіки, колеги, студенти, учні! Вітаємо Вас з Днем захисника України! Цей день уособлює мужність, силу, честь і відданості своїй державі! Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у праці, навчанні і процвітання. Нехай у Вашому домі панують довіра і мир!
Адміністрація. Профком. Жіночий колектив коледжу
Студенти та учні - наш найдорожчий скарб, наша надія й гордість. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, коледжу, влади і громадськості.
В рамках декади юридичного відділення до Чернігівського кооперативного коледжу завітали ...
Напередодні Дня козацтва Чернігівський кооперативний коледж радо відкрив двері.
У рамках проведення декади технологічного відділення студенти групи ХТ-31 відвідали з екскурсією ТОВ «RIGA Хліб».
Чернігівський кооперативний коледж 9 жовтня 2019 року о 14.00 відкриває двері для випускників шкіл на " ДЕНЬ ГАЛУШКИ"!
Шановні колеги! Адміністрація та профспілковий комітет коледжу сердечно вітає Вас з професійним святом – Днем працівника освіти!
Бути педагогом, наставником, вчителем – це справжнє мистецтво. За покликанням серця ми збагачуємо світ мудрістю, знаннями, людяністю.
Вивчаючи історію, дуже хочеться поринути хоча б на мить в ту атмосферу яка була на той час .
Професійне свято працівників освіти України відзначається щорічно у першу неділю жовтня.
Як познайомитися ближче? Як об’єднати учнів групи спільною справою? Як створити єдиний колектив? Цією проблемою опікується не один куратор чи керівник студентської (учнівської) групи.
Переможці та призери Чемпіонату міста з кросу – студенти кооперативного коледжу: Бренз Даниіл (1 місце на дистанції 1000 м) , Ступаченко Андрій (3 місце – 1000 м), Мемех Анастасія (3 місце – 1000 м), Піддубний Юрій (4 місце – 3000 м).
Незважаючи на дощову осінню погоду, актова зала Чернігівського кооперативного коледжу засяяла сьогодні зорепадом талановитих першокурсників.
Однією із найпоширеніших форм організації навчального процесу в коледжі є лабораторно-практичні заняття (практикуми).
Дуальну освіту сьогодні називають «потребою нашої країни». Засновником дуальної освіти вважають Німеччину. Від неї цю систему перейняли Канада, Австрія, Швейцарія та інші країни.
Зустріч. Обійми. Сльози радості. 50 років промайнуло і сьогодні знову стіни рідного навчального закладу радо зустрічають випускників 1969 року технологічного відділення.
Згідно плану профорієнтаційної роботи відбулася зустріч з батьками старшокласників Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
Здоровий спосіб життя - це тренд сьогодення в сучасному, молодому та активному суспільстві.

Вже стало гарною традицією, на початку осені згуртовувати новеньких. Тому сьогодні, 17 вересня 2019 року в Чернігівському кооперативному коледжі було гамірно, весело та спортивно, адже ми провели День здоров’я.

Новий навчальний рік для студентів-першокурсників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» традиційно розпочався зі «Вступу до фаху».
Теплого вересневого ранку, 2 вересня, Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки радо відчинив свої двері студентам та учням.

Шановні педагоги, студенти та учні коледжу!

Щиросердечно вітаємо вас з Днем знань!

Цьогоріч двісті двадцять юнаків та дівчат стали студентами та учнями Чернігівського кооперативного коледжу.

Щиро вітаємо першокурсників, всіх студентів та учнів, педагогічний колектив нашого навчального закладу з цим святом!

Бажаємо всім миру, добробуту, успіхів у навчанні та реалізації всіх ваших задумів!

З повагою Адміністрація та профспілковий комітет Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки.

Шановні працівники, студенти та ветерани коледжу!
Адміністрація та профспілковий комітет
Чернігівського кооперативного коледжу
щиросердечно вітають Вас

з Міжнародним Днем кооперації!

В Чернігівському кооперативному коледжі 27 червня 2019 року урочисто вручили дипломи випускникам коледжу.
Відповідно до наказу від 04 червня 2019 року №202 Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації у період з 10.06 до 14.06.2019 року комісією, до складу якої увійшли педагогічні працівники та виробничники відповідного фаху, проведено атестаційну експертизу Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки на право провадження професійної підготовки за професією " Майстер ресторанного обслуговування" (код 5129) .
Феєричне дійство «Містер коледжу 2019» зібрало багато глядачів і вболівальників в актовій залі коледжу. За право отримати перехідну шляпу джентльмена змагалися найсміливіші, найталановитіші, найрозумніші та найсильніші хлопці.
Згідно положення про стипендії Правління Чернігівської облспоживспілки наші учні і студенти за умови відмінних успіхів у навчанні, активної участі у громадському житті коледжу мають можливість отримувати стипендію Правління Чернігівської облспоживспілки.
27 травня, м. Прилуки, фінал обласних змагань з міні-футболу серед студентів ВНЗ.
23 травня відбулася Шістнадцята науково-практична конференція студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства».
20-21 травня студенка 4-го курсу технологічного відділення Катерина Ососок з викладачем Телегіною І.О. взяли участь у XVI науково-практичній конференції студентів закладів вищої освіти споживчої кооперації України «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства».
17 травня студенти четвертого курсу технологічного відділення Ососок Катерина та Панасенко Вікторія на чолі з викладачами Сеневич Н.О. та Єрмоленко О.О. відвідали Сосницький Хлібокомбінат РСС.
16 травня проходили обласні змагання з легкої атлетики серед студентів коледжів та ПТНЗ пам'яті видатного тренера та надзвичайної особистості В. Я. Коркодима.
8 та 9 травня в Україні, так само як і у всьому світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.
На чистий четвер до Чернігівського кооперативного коледжу на Великодній вернісаж завітали майбутні випускники шкіл Чернігівщини та м. Славутич.
Проблема торгівлі людьми – це проблема світового масштабу взагалі, але для України це також серйозна проблема, зокрема. І, на жаль, сучасне рабство існує поруч з нами.
Можливо не дуже зручно популяризувати благодійність, але від цього часто залежать долі і життя людей.
Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки запрошує на день відкритих дверей "Великодній вернісаж", який відбудеться 25 квітня 2019 року о 12.00. Місце проведення: м.Чернігів, вул. Музейна,3.
Атлети Чернігівського кооперативного коледжу в обласних змаганнях з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ, вигравши в особистому заліку два перших місця, два других та одне третє, в запеклій боротьбі посіли Перше загально-командне місце в залік 22-ої обласної Спартакіади!
В Чернігівському кооперативному коледжі з 11 по 22 березня проводилась декада економічного відділення.
22 березня 2019 року в рамках декади економічного відділення для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проведена дегустація кондитерських виробів
З метою ознайомлення з підприємствами, які діють на регіональному ринку праці 19 березня 2019 року студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з викладачами мали можливість відвідати з екскурсією одне із провідних підприємств у галузі переробки молока - ПАТ «Чернігівський молокозавод», продукція якого реалізується під ТМ «Добряна».
18 березня в рамках проведення декади економічного відділення відбулася зустріч студентів Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки з представниками Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
14 березня Чернігівський кооперативний коледж відвідали близько 350 майбутніх випускників шкіл м. Чернігова та Чернігівської області.
14 березня фартовий день в спортивному житті кооперативного коледжу.
Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться 14 березня 2019 року. Початок о 14:00. Місце проведення: м.Чернігів, вул. Музейна, 3.
Щороку відзначають українці на своїй землі і за кордоном річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка.
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам красу та чарівність, родинне тепло та затишок.
1 березня Чернігівський кооперативний коледж долучився до всеукраїнської ініціативи з пошуку фактів "Не віррр - перевіррр".
Протягом останнього місяця у Чернігівському кооперативному коледжі відбувся державний іспит – захист дипломних проектів студентами технологічного відділення
Для студентів четвертого курсу юридичного відділення Чернігівського кооперативного коледжу було проведено заняття з питань пожежної безпеки на базі пожежно-технічної виставки Управління ДСНС України у Чернігівській області.
27 лютого 2019 року в коледжі відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика».
В рамках національно-патріотичного виховання відбулася зустріч студентів коледжу з представниками оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.
Вітаємо студентку групи ОО-11 нашого коледжу Номерчук Вікторію із зайнятим другим місцем на обласному етапі Х Всеукраїнської олімпіади з математики.
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. В нашому коледжі пройшов лінгвістичний конкурс "Мовознавчий турнір".
21 лютого 2019 року на базі Чернігівського музичного коледжу імені Левка Ревуцького до Міжнародного дня рідної мови відбулася міжрегіональна науково-практична конференція «МОВА – ОСНОВА НАЦІЇ, НАРОДУ».
Майбутні юристи відвідали музей бойової слави, організований аматором Віктором Владиславовичем Труханом.
13-15 лютого студентки юридичного відділення Чернігівського кооперативного коледжу Астанова Таміла та Задачина Ольга стали учасницями неймовірно цікавого та дуже важливого проекту - тренінгу для тренерів "Школа активіста з безпечної міграції та працевлаштування".
17 січня 2019 року в місті Бровари проходив зимовий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики. Студенти кооперативного коледжу гідно представили наш навчальний заклад на цих змаганнях.
Шановні студенти, викладачі, співробітники та ветерани коледжу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлих свят – Нового 2019 року та Різдва Христового!


Пошук в новинах

09.04.2021.
Про особливості роботи коледжу
.

26.03.2021.
Про особливості роботи коледжу
.

26.03.2021.
Кроки до могутньої держави
.

26.03.2021.
Місце в історії
.

25.03.2021.
Про чистоту дбаєш – подарунки маєш!
.

24.03.2021.
Дотик до карамельної магії
.

20.03.2021.
Через перешкоди до омріяної професії
.

19.03.2021.
Людина нібито не літає… А крила має. А крила має!
.

17.03.2021.
Цікава та корисна зустріч
.

16.03.2021.
Від учня до професіонала
.

13.03.2021.
Наш учень – призер чемпіонату області!
.

12.03.2021.
Масляну святкували – сонце восхваляли
.

11.03.2021.
Дві перемоги чарівної дівчини
.

10.03.2021.
Обираємо кооперативний!
.

10.03.2021.
Весна починається Шевченком...
.

09.03.2021.
Сюрприз товарознавцям від кухарів
.

04.03.2021.
Вітаємо з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
.

01.03.2021.
Дорога вишукана страва чи страва для бідних?
.

01.03.2021.
Майбутні технологи проводять досліди
.

24.02.2021.
"Що сьогодні промовляє до нас Леся Українка"
.

20.02.2021.
Ілля Рамзаєв – призер Чемпіонату міста з вільної боротьби!
.

19.02.2021.
Чудово бути куратором групи майбутніх кухарів!
.

18.02.2021.
Медове товарознавство
.

17.02.2021.
Наші перемагають!
.

16.02.2021.
Вивчаємо асортимент ковбасних виробів
.

16.02.2021.
Роби і дегустуй!
.

11.02.2021.
Весело, бо з друзями!
.

10.02.2021.
Нагороджено активних та креативних
.

27.01.2021.
Про особливості роботи коледжу
.


Архіви