Чернігівський кооперативний коледж
Чернігівської облспоживспілки
                      


 


 

 УВАГА!
До 03 квітня 2020 року навчання здійснюється за дистанційною формою.

Виконані завдання просимо відправляти на електронну пошту викладачів.


НОВИНИ


13.02.2020.
Перший кооперативний QUIZ стартував в ЧКК
QUIZ - це командна інтелектуальна гра, яка не потребує спеціальної підготовки та надзвичайних здібностей чи знань, достатньо логіки й бажання. Проводиться вона з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської й учнівської молоді, залучення до наукових досліджень, додаткового опрацювання інтернет джерел, створення умов для самореалізації творчої особистості в коледжі та суспільстві.

І кооперативний Quiz пройшов 13 лютого 2020 р. в Чернігівському кооперативному коледжі, одному з найстаріших кооперативних закладів освіти області. У вікторині взяли участь 7 команд по 8 чоловік. Кожна команда представила свій талісман та девіз. Учасників очікували 8 раундів, які об’єднали питання спорту, науки, музики, шкільних предметів, знання історії міста, коледжу, кооперативного руху. Цікавими були конкурс капітанів, Три факти, Пан або пропав.

Дві години пролетіли дуже швидко. Були і радісні вигуки при правильних відповідях і смуток від помилок в обраній стратегії. Всі команди отримали подарунки, гарний настрій, додаткові знання та незабутні емоції. Переможцем стала команда першокурсників «Нінзя-черепашки». Всі учасники виявили бажання продовжити спілкування та знайомство в наступній грі. Отже, зустрінемось на ІІ кооперативному квізі! Не пропусти! Збери свою команду та зареєструйся для участі!


Пошук в новинах


Архіви