Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя і доброї долі. Хай Ваші серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони, писанки та духмяна паска, принесуть у Ваші оселі мир, злагоду, світлу радість! Всіх Вам земних благ!

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в онлайн-конкурсі

«ДИВОГРАЙ до ВЕЛИКОДНЯ – 2024»

Пропонуємо ознайомитися з номінаціями та умовами проведення конкурсу

Чекаємо на ваші творчі роботи!

Вітаємо чоловічу команду Чернігівського кооперативного фахового коледжу з легкої атлетики з першим місцем, команду дівчат – з 2 місцем в обласному легкоатлетичному турнірі пам’яті Віктора Коркодима! В єстафетному бігу у нас два перших місця! В особистому заліку перші місця завоювали: Даніїл Бренз (800 м), Діана Мартинчук (400 м), Ангеліна Лисенко (800 м), Кирило Пшонько (штовхання ядра), Артем Сірик (стрибок у довжину)!

Учень Чернігівського кооперативного фахового коледжу Вадим Манжай (група кухар-11) виконав норматив Майстра спорту України з пауерліфтингу!

В Єревані (Вірменія) розіграли медалі Кубка світу серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. 270 спортсменів із 15 країн світу боролись за звання сильнішого. Україну представляли 33 спортсмени.

Серед призерів цього престижного змагання є наша студентка Ангеліна Лисенко (група Юр-41) . У ваговій категоріі до 72 кг вона виборола бронзу! Вітаємо!

19.03.2024

Вітаємо учня нашего коледжу Дмитра Зімовного (група Кухар -11) з другим місцем у відкритому Чемпіонаті області з настільного тенісу!

08.03.2024

Шановне жіноцтво коледжу!!!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Хай перші теплі сонячні промені весни принесуть вам гарний настрій, чарівні посмішки, найкращі квіти, увагу та піклування близьких людей!

Здоров’я, щедрої долі, життєвих успіхів, родинного добробуту і злагоди!

26.02.2024

Вітаємо студента нашего коледжу Івана Ріпка (група ПТБ-21) із зайнятим 3 місцем на Чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років, що проходив у м. Києві 23 лютого 2024 року.

21.02.2024

До Міжнародного дня рідної мови, що традиційно відзначається 21 лютого, провели зі студентами та учнями лінгвістичне дослідження "Таємниці мови".

10.02.2024

Вітаємо студента групи ПТБ-21 Івана Ріпка з третім місцем у Всеукраїнському турнирі з дзюдо, що проходив у місті Луцьк, а також за зайняте друге місце у відкритому чемпіонаті міста Києва з дзюдо!

05.02.2024

Вітаємо студентку ЧКФК Крістіну Ткаченко (Юр-32) із зайнятим першим місцем у відкритому Чемпіонаті Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя з шахів!

04.02.2024

Студентка ЧКФК Ангеліна Лисенко (група Юр-41) виборола I-ше місце Кубку України серед юніорів по самбо, I-ше місце Кубку України серед дорослих по самбо (бойовий розділ)! Вітаємо!

17.01.2024

На відкритому чемпіонаті Чернігівської області з легкої атлетики в м. Київ, здобули перші місця з бігу на 600м – Даніїл Бренз (гр.ОО-21) та Діана Мартинчук (гр.Юр-42). А випускник коледжу, Скороход Іван, зайняв перше місце з бігу на 1000м.

Вітаємо юних спортсменів з черговими перемогами та пишаємося нашою талановитою молоддю!