Архів новин

05.09.2017

«Зерна, які проростають»

Новий навчальний рік в Чернігівському кооперативному коледжі вразив приємними сюрпризами.

За ініціативи голови правління Мирошниченка А.К. в Чернігівському кооперативному коледжі запроваджене галузеве замовлення на підготовку молодших спеціалістів за направленнями підприємств та організацій системи споживчої кооперації області, а саме 25 першокурсників цьогоріч мають можливість перший рік навчатися безкоштовно, за рахунок коштів кооперативної організації, яка їх направила. Цією можливістю скористаються із 24 першокурсників - 7 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: Каплун Марина (Борзнянська РСС), Колоша Людмила (Городнянська РСС), Сташук Альона (Козелецька РСС), Мелашич Артем, Кожушко Денис (Корюківська РСС), Перезва Валентина, Галабурда Олена (Ріпкінська РСС).

В 2017-2018 навчальному році правління облспоживспілки взяло на себе зобов’язання профінансувати вартість навчання в першому семестрі 30 студентам коледжу за підсумками вступних іспитів, серед яких обрано 11 студентів з числа абітурієнтів цієї спеціальності - 7 на базі дев’яти і 4 на базі одинадцяти класів.

За умови успішної здачі екзаменаційної сесії, фінансування буде подовжено.

Жодний кооперативний навчальний заклад України не має такої підтримки з боку засновника.

Студентам денної форми навчання надається можливість отримати другу спеціальність у коледжі з 50-ти відсотковою знижкою вартості.

Випускники коледжу можуть продовжити навчання у Чернігівському локальному центрі дистанційного навчання ВНЗ «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Практичній підготовці в коледжі завжди приділялася велика увага. У рамках впровадження елементів дуальної освіти розширюються можливості та перелік підприємств, на яких студенти товарознавчого відділення можуть набути необхідних вмінь і навичок та подальшого успішного працевлаштування.

5 вересня 2017 року для 18 студентів групи ПТБ-21 була організована екскурсія до одного з кращих маркетів Чернігівської облспоживспілки «СООР Максі», яку провела ведучий товарознавець Сементовська Ірина Іванівна. В маркеті оновлене торговельне обладнання, відкрились нові відділи м’ясних і рибних товарів власного виробництва, свіжої випічки, впроваджена удосконалена програма УКС Маркет, яка розроблена ПСК «Інфоцентр» Чернігівської облспоживспілки, що дає можливість регулювати повноцінну роботу з асортиментом товарів та їх залишками, відбулась модернізація відео нагляду маркету.

Заходи з навчальної практики «Вступ до фаху» в Чернігівському кооперативному коледжі завжди організовані цікаво, інформативно та змістовно, вони мотивують студентів до навчання, викликають зацікавлення та любов до обраної професії.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org